Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Mám autentizační údaje, jak získám certifikát?

Pokud vám již finanční správa přidělila autentizační údaje, musíte se pomocí nich přihlásit na web finanční správy, zadat údaje o provozovně a vytvořit si certifikát. Pokud budete postupovat podle tohoto návodu, nemůžete nic zkazit.

1) Přihlašte se na web finanční správy pomocí autentizačních údajů, které Vám byly přiděleny

2) Klikněte na záložku "PROVOZOVNY" a poté na tlačítko "Nová provozovna"

certifikat eet 1

3) Zadejte údaje o provozovně a klikněte na "Založit provozovnu"

certifikat eet 2

4) Klikněte na záložku "PROVOZOVNY", kde byste nyní měli vidět vaši provozovnu s přiděleným číslem provozovny, které budete do pokladních zařízení zadávat jako "Označení provozovny"

certifikat eet 3

5) Nyní můžeme vytvořit certifikát, který budete nahrávat do aplikace nebo pokladního zařízení. Klikněte na záložku "CERTIFIKÁTY", dále na záložku "NOVÝ CERTIFIKÁT", vložte libovolné heslo, které si ale dobře pamatujte a hlídejte, protože ho budete potřebovat hned několikrát, a to minimálně při stahování certifikátu z webu finanční správy a při nahrávání certifikátu do aplikace nebo pokladního zařízení. Dále klikněte na potvrdit.

certifikat eet 4

6) Ná následující stránce uvidíte změť všemožných znaků. Nic neměnte ani nepište a klikněte na tlačítko "Odeslat žádost".

certifikat eet 5

7) Nyní klikněte na tlačítko "Vytvořit exportní soubor", budete vyzváni k zadání hesla, které jste si zvolili v bodě 5). Klikněte na potvrdit a následně vám bude nabídnut soubor k uložení na pevný disk, který bude mít koncovku *.p12 (bude mít název např. 1215613211.p12), a který tedy uložte do libovolného umístění ve vašem počítači. Toto je ten vysněný certifikát, který budete nahrávat do aplikace nebo pokladního zařízení.

certifikat eet 6

 

trzbysnadno.cz 28.02.2017 v sekci Návody